fbpx

31 sierpnia 2016 Jak zwiększyć wydajność krojowni? Spotkaj się z nami i porozmawiajmy na MTM Ostróda.

Targi MTM Ostróda to wieloletnia tradycja. Od dawna są miejscem spotkań dla branży meblarskiej. Podczas zeszłorocznej edycji, w ciągu 4 dni targowych na 20.000 mkw powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się blisko 100 wystawców. Oprócz szkoleń i wykładów swoją przestrzeń miała także Strefa Polskiego Desingu oraz inauguracja prestiżowej nagrody targowej „Żagiel Rozwoju”.

W tym roku organizatorzy przewidują m.in. interesujące prelekcje. O „Roli projektu i wizualizacji w procesie sprzedaży mebli” opowie Grzegorz Mika, współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający EasternGraphics Polska. Odbędzie się także seminarium dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na działania promujące eksport dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z unijnego Programu Operacyjnego dla Polski Wschodniej.

Tegoroczna, 43 edycja targów meblarskich odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie targowo – konferencyjnym w Ostródzie. Zakresem tematycznym będą meble skrzyniowe, meble tapicerowane, kuchenne, łazienkowe, dziecięce, biurowe, materace, stoły i krzesła, tkaniny oraz media branżowe.


Zapraszamy do spotkania się z nami na stoisku Allcomp Polska by wspólnie móc przedyskutować aspekty optymalizacji produkcji i automatyzacji pracy krojowni.

Skontaktuj się po bezpłatne wejściówki:
+48 882 035 915
targi@allcomp.pl

MTM OSTRÓDA
6-9 Września 2016
Hala 5, Stoiska 44

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Allcomp Polska.

czy wiesz jak 3

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą