fbpx

Obecnie przeglądasz stronę 3 z 8

3 Twoja krojownia
Rozwój, innowacje, oszczędności

Allcomp na świecie

ROZWIJAMY TECHNOLOGIE WRAZ Z ALLCOMP, ŻEBY ZNALEŹĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA KLIENTÓW.

Jesteśmy dystrybutorem maszyn UNICUT w Estonii. Naszym celem jest podniesienie wydajności i możliwości produkcyjnych Klienta na wyższy poziom. W wciąż zmieniającym się świecie potrzebne są rozwiązania umożliwiające tworzenie różnorakich dopasowanych produktów. Aby osiągnąć ten cel, musimy wybrać najlepsze technologie i maszyny, które mają rozległe duży wachlarz możliwości, szeroki zakres prac, realizują potrzebę modułowego

To właśnie ma kluczowe znaczenie dla Klientów – możliwość osiągnięcia wzrostu, stabilnej produkcji i zysków. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy kolejną pozytywną opinię od Klienta, który przekazał nam, że to najlepsze rozwiązanie, z jakiego miał okazję korzystać. Dzięki inwestycji w technologię Unicut udało mu się zmniejszyć zapasy do minimum i oszczędzić więcej funduszy na otwarcie nowych linii produkcyjnych.

Z przyjemnością zauważyliśmy, że każdy z naszych Klientów korzystający z maszyn UNICUT osiągnął sukces po instalacji. To stały wzrost przychodów nawet do 40% w ciągu roku.

składania linii produkcyjnych. Takie rozwiązania, które przynoszą realne zyski naszym Klientom, a tym samym tworzą kapitał na rozwój i badania. Jednym z naszych sztandarowych rozwiązań są i były maszyny przemysłowe ALLCOMP, które mają szerokie możliwości, imponującą wydajność i możliwość dostosowania ich do spersonalizowanych potrzeb Klienta.

Współpraca z Allcomp to coś więcej niż tylko partnerstwo biznesowe. Wspólnie z nami poszukują oni najlepszych rozwiązań dla Klienta oraz dostosowują istniejące produkty do Jego potrzeb.

Z przyjemnością zauważyliśmy, że każdy z naszych Klientów korzystający z maszyn UNICUT osiągnął sukces po instalacji. To stały wzrost przychodów nawet do 40% w ciągu roku. Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii sublimacji i bezpośredniego drukowania tkanin otwierają nowe możliwości dla modułowych i precyzyjnych maszyn produkowanych przez ALLCOMP. Z niecierpliwością czekamy na możliwości zaprezentowania najnowszych rozwiązań naszym nowym Klientom.

UNICUT NA ŚWIECIE

INTERNATIONAL EXHIBITION OF ACCESSORIES, FURNITURE MACHINERY,EQUIPMENT – TEHERAN, IRAN

15-18.02.2017

Ta 4-dniowa impreza wystawiennicza jest wiodącym wydarzeniem branżowym w Iranie o znaczeniu międzynarodowym. W jej trakcie producenci i dostawcy technologii zademonstrowali najnowsze rozwiązania w zakresie pozyskiwania i obróbki drewna, jak i produkcji mebli. Firmę Allcomp Polska na tym wydarzeniu reprezentował nasz przedstawiciel z Iranu.

CAITME & TEXTILE EXPO – TASZKIENT, UZBEKISTAN

13-15.09.2017

Już we wrześniu w Taszkencie odbędą się XIV Międzynarodowe Targi „Textile Expo Uzbekistan 2017” i XI Międzynarodowe Targi Technologii i Maszyn Tekstylnych – „CAITME 2017”. To największe tego typu wydarzenie w Azji Centralnej. W wydarzeniu reprezentować nas będzie przedstawiciel z Rosji.

MODTISSIMO – PORTO, PORTUGALIA

3-4.10.2017

MODtissimo to jedyna impreza tego typu dla portugalskiej branży tekstylno-modowej. W tym roku podczas spotkania świętowane będzie 25 lecie organizacji łączącej portugalskich producentów odzieży, a także pięćdziesięciolecie targów. Allcomp reprezentowany będzie przez dystrybutora z Portugalii.

BALTIC FASHION & TEXTILE – WILNO, LITWA

19-21.10.2017

Baltic Fashion to „brama” rynków tekstylnych i modowych państw bałtyckich. Świetna lokalizacja geograficzna Litwy to ogromny atut. Jedno z najlepszych miejsc spotkań dla profesjonalistów. Nasz partner z Estonii reprezentuję Allcomp na tym wydarzeniu.

Czytaj dalej

Obecnie przeglądasz stronę 3 z 8