Obecnie przeglądasz stronę 8 z 8

8 Twoja krojownia
Rozwój, innowacje, oszczędności

KALENDARIUM 2017

TEXPROCESS

09-12.05.2017, Frankfurt, Niemcy

Texprocess, czyli targi dla producentów w branży tekstylnej ściągnęły w tym roku 1,789 wystawców ze 114 państw świata. Podczas 4 dni targowych dane nam było wspólnie odkrywać najbardziej innowacyjne produkty z dziedziny tekstyliów technicznych oraz najnowsze rozwiązania z zakresu ich przetwarzania. Firma Allcomp Polska, podczas tegorocznych targów we Frankfurcie, zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania dla krojowni tekstylnej – cutter do automatycznego rozkroju wielowarstwowego Unicut one.5 | Prime.

FURNICA / SOFAB / DREMA

12-15.09.2017, Poznań, Polska

Polska premiera naszego najnowszego i najszybszego rozwiązania – cuttera UNICUT One.5 PRIME. Na targach meblowych w Poznaniu będzie możliwiwość zobaczenia na żywo naszej maszyny w akcji, sprawdzenia jej prędkości i precyzji. Prezentacje codziennie na naszym stoisku w godzinach 11:00, 13:00 i 15:00. Oprócz prezentacji przygotowaliśmy także liczne niespodzianki, m.in. możliwość zmierzenia się z naszą maszyną! Dla zwycięzców przewidziane zostały specjalne nagrody!

PTAK PREMIERY

15-17.09.2017, Rzgów k. Łodzi, Polska

Gucci, Zień, Górniak i inni… Wizyta gwiazd i gości specjalnych w Mieście Mody PTAK w Rzgowie pod Łodzią uświetni już 6 edycję spotkania. Allcomp Polska zaprezentuje po raz pierwszy linię produkcyjną do rozkroju tkanin odzieżowych. Cutter Unicut Fashion został przygotowany przez specjalistów, we współpracy z producentami odzieży. Maszyna jest szczególnie polecana wszystkim zakładom produkującym odzież.

INTERZUM

16-19.05.2017, Kolonia, Niemcy

Wydarzenie w Kolonii dedykowane wszystkim zagadnieniom związanym z meblami i ich produkcją, oraz wnętrzami, zgromadziło tym razem 1,732 wystawców ze 152 państw świata. Przedstawiony cutter One.5 | Prime okazał się strzałem w dziesiątkę dla odwiedzających targi producentów mebli tapicerowanych. Największe wrażenie zrobiła niesamowita prędkość rozkroju podczas przesuwu i jakość wykrojów na materiałach tapicerskich wykonana na cutterze Unicut One.5 | Prime.

BIFE SIM

13-17.09.2017, Bukareszt, Rumunia

To 5-dniowe wydarzenie to możliwość spotkania się ze specjalistami z branży meblarskiej, producentami, importerami, dystrybutorami oraz projektantami, którzy doradzą oraz zaprezentują najlepsze rozwiązania dopasowane zarówno do indywidualnych klientów, jak i masowej produkcji. Poprzednia edycja zgromadziła 22 000 zwiedzających oraz ponad 300 wystawców z Rumunii, Bułgarii, Niemiec, Włoch, Mołdawii, Ukrainy i Polski. Allcomp Polska także miało okazję zaprezentować swoje rozwiązania.

FAST TEXTILE

16-18.11.2017, Nadarzyn k.Warszawy, Polska

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile odbędzie się w podwarszawskim centrum targowo-konferencyjnym Ptak Warsaw Expo. Fast Textile w 2016 to 350 firm z 27 krajów, w tym producenci, dystrybutorzy i importerzy tkanin, dzianin, maszyn i dodatków. Na poprzedniej edycji, na stoisku Allcomp Polska, miały miejsce pokazy obsługi maszyny. Prezentacje „10 prostych kroków obsługi cuttera Unicut” gromadziły niejednokrotnie nawet 100 zainteresowanych osób.

Czytaj dalej

Obecnie przeglądasz stronę 8 z 8