fbpx

Obecnie przeglądasz stronę 5 z 8

5 Twoja krojownia
Rozwój, innowacje, oszczędności

Historie sukcesów

WYSOKO GATUNKOWA ODZIEŻ DLA WŁOSKICH KLIENTÓW

Firma Kalmar od 24 lat produkuje meble dla zróżnicowanej grupy odbiorców. Ciągły rozwój oraz dostosowywanie się do oczekiwań konsumentów pozwolił przedsiębiorstwu zdobyć i ugruntować pozycję na rynku polskim, a następnie rozszerzyć działalność na rynki zagraniczne. Firma eksportuje ponad 95% swojej produkcji do takich krajów jak Francja, Niemcy, Holandia, czy Szwajcaria. By zaspokoić popyt na nowe zamówienia, które aktualnie sięgają 6 miesięcy do przodu, firma ciągle poszukuje i inwestuje w nowe technologie, takie jak np. linia do automatycznego rozkroju tekstyliów Unicut. Zautomatyzowanie krojowni pozwoliło firmie Kalmar być jeszcze bardziej konkurencyjną na rynkach zachodnich i umożliwiło współpracę z wielkimi sieciami meblowymi.

„Początkowo zatrudnialiśmy 10 pracowników, od 2010 zwiększyliśmy zatrudnienie, obecnie mamy 150 pracowników. Kupiliśmy maszynę firmy Allcomp, która zmniejszyła nam koszty produkcji, a równocześnie zwiększyła produkcję. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym producentom.”
Marek Kaleta, Prezes firmy Kalmar

Maszyna do rozkroju tkanin Unicut 3C50

Prezes firmy Kalmar z Zarządem

29 LAT W PRODUKCJI ODZIEŻY

W branży firma CRS istnieje od 29 lat. Współpracujemy z ważnymi międzynarodowymi markami odzieżowymi. Markami, które posiadają bardzo wysoki standard jakości ubrań, co wymaga od nas poświęcenia szczególnej uwagi produkowanej przez nas odzieży. Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ poradziliśmy sobie ze spełnieniem stawianych przed nami wymogów. Możemy zachować dobrą relację z naszymi klientami osiągając tak wysoką jakość, jakiej od nas wymagają. Tylko w taki sposób możemy produkować odzież wysokiej jakości dla klienta finalnego. Zawsze będę się starał, żeby nasza firma osiągała najlepsze możliwe wyniki we wszystkim, co produkujemy. Ażeby osiągnąć najlepsze wy

niki potrzebujemy partnerów, którzy pomogą nam zrealizować nasze cele. Takim partnerem jest Allcomp z marką Unicut. Cutter Unicut ma wiele przewag nad innymi, m.in. posiada system metkowania, możliwość transportu pomiędzy stołami krojczymi, szybkość. Pozwala nam na rozkrój wielu warstw na raz, nie rzadko skomplikowanych materiałów. Zawsze zapewniając wysoką jakość. Dzięki tej technologii podnieśliśmy produkcję i wzrosła jakość naszych wyrobów. Ulepszyliśmy proces lagowania. Począwszy od produktów jedwabnych do wełnianych.

„Ażeby osiągnąć najlepsze wyniki potrzebujemy partnerów, którzy pomogą nam zrealizować nasze cele. Takim partnerem jest Allcomp z marką Unicut.”
Jose Luis Fernandes, Dyrektor Generalny CRS, Parades, Portugalia

Dyrektor Generalny CRS z pracownikami
Czytaj dalej

Obecnie przeglądasz stronę 5 z 8