fbpx

10 października 2016 Czy technologia 3D jest przydatna w konstrukcji bielizny? Sprawdź na Body Wear Process & Salon Bielizny

W czasach szybko zmieniającej się mody fast-fashion, częstego wypuszczania nowych kolekcji i potrzeby reagowania na oczekiwania klientów, konieczne staje się jak najszybsze przygotowanie produkcji. Które z dostępnych na rynku rozwiązań mogą nam w tym pomóc? Czy zastosowanie technologii 3D może przyspieszyć produkcję i przynieść pożądane efekty? W Allcomp Polska znamy odpowiedź na to pytanie. A naszymi rozwiązaniami chętnie podzielimy się z Państwem.

reklama-bodywear_2Już 15 października 2016 roku w Centrum Promocji Mody przy ASP w Łodzi odbędzie się V edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży bieliźniarskiej w Polsce – Body Wear Poland oraz Salon Bielizny. Wydarzenie, podobnie jak w ubiegłym roku, zgromadzi dostawców, producentów oraz dystrybutorów branży bieliźniarskiej z całej Polski. Podczas spotkania będziemy mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach, prelekcjach i seminariach. Wśród nich w prezentacji przygotowanej specjalnie dla branży odzieżowej pt. „Jakie korzyści wynikają z użytkowania oprogramowania Optitex”. Prezentacja będzie zawierała informacje techniczne szczególnie interesujące dla producentów bielizny.
Podczas niej zaprezentowane zostaną możliwości programu. Skontaktuj się już dziś i umów na indywidualną prezentację targi@allcomp.pl lub +48 882 035 915.
Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję wydarzenia i do rozmów na naszym stoisku.


http://www.bodywearpoland.pl/

15.10.2016 Body Wear Process & Salon Bielizny
Centrum Promocji Mody , Foyer na 1 piętrze (lokalizacja naszego stoiska)
adres targów: CPM na ASP, ul. Wojska Polskiego 121 Łódź

Galeria zdjęć z roku 2015:

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą