fbpx

03 lutego 2021 Targi Texprocess przeniesione na 2022 rok!

We wrześniu 2020 r. największy na świecie organizator targów, kongresów i wydarzeń Messe Frankfurt podjął decyzję o rezygnacji z fizycznych wydarzeń w pierwszym kwartale 2021 r.

We wrześniu 2020 r. największy na świecie organizator targów, kongresów i wydarzeń Messe Frankfurt podjął decyzję o rezygnacji z fizycznych wydarzeń w pierwszym kwartale 2021 r. Teraz, ze względu na obowiązujące obostrzenia i ograniczenia w podróżowaniu, konieczne stało się przełożenie wydarzeń zaplanowanych na kwiecień i maj, w tym także targów Texprocess, na których od lat prezentujemy nasze rozwiązania.

Obecnie wszelkie wydarzenia są zakazane w Niemczech. Odwołano zaplanowane na kwiecień imprezy Prolight + Sound i Międzynarodowy Salon Dóbr Konsumenckich oraz trzy targi tekstylne Heimtextil, Techtextil oraz Texprocess. Przesunięcie tych wydarzeń na drugą połowę roku nie służyłoby interesom wystawców, dlatego już wiemy, że kolejne ich edycje odbędą się w II kwartale 2022 roku.

 

Do zobaczenia na targach za rok!

Oświadczanie organizatora targów:

❕Dear Texprocess exhibitors, visitors and partners, We had a date in May and a conclusive overall concept. We continued…

Opublikowany przez Texprocess Poniedziałek, 18 stycznia 2021

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą