fbpx

01 grudnia 2017 Targi Fast Textile – Allcomp po raz drugi zdobywcą diamentu

Targi Fast Textile w Ptak Warsaw Expo były kolejną okazją do spotkań z Klientami i zaprezentowania najnowszego rozwiązania przeznaczonego dla branży odzieżowej – cuttera do tekstyliów polskiej produkcji UNICUT FASHION. Produkt otrzymał wyróżnienie - Diament Fast Textile w kategorii: Nowość roku 2017

Wydarzenie, które odbyło się w dniach 16-18.11.2017 było kolejnym świetnym przedsięwzięciem. Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej.
W trakcie trzech dni targowych mieliśmy kolejną, po PTAK PREMIERY, okazję do zaprezentowania niebanalnego rozwiązania dla producentów odzieży – designerskiej i technicznie dopracowanej maszyny UNICUT FASHION produkcji firmy Allcomp.Linia produkcyjna wraz z cutterem jest przeznaczona do rozkroju tkanin. Cutter Unicut Fashion został przygotowany przez specjalistów, we współpracy z producentami odzieży. Maszyna jest szczególnie polecana wszystkim zakładom produkującym odzież. Unicut Fashion pozwala na szybkie zaadaptowanie do produkcji dzięki wgranym parametrom rozkrojów najpopularniejszych materiałów. Dzięki temu przygotowanie i rozpoczęcie pracy na cutterze jest teraz jeszcze prostsze i wymaga od operatora mniej zaawansowanej wiedzy. Automat pozwala na rozkrój wszystkich rodzajów materiałów tekstylnych wykorzystywanych w branży. Unicut Fashion to nie tylko maszyna. To pakiet usług i możliwości, który może pomóc w znaczącym skróceniu czasu produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i precyzji. Poza tym maszyna charakteryzuje się niebanalnym designem i ciekawą kolorystyką. Jest po prostu FASHION.
Diament Fast Textile za Nowość Roku 2017 jest już drugim naszym wyróżnieniem. W roku ubiegłym zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Najlepszy Wystawca 2016.3 razy dziennie podczas targów prowadziliśmy prezentacje rozkroju, które ściągały niemałe grono osób zaciekawionych możliwościami maszyny. Polscy producenci odzieży bez wątpienia szukają rozwiązań, które pomogą im zoptymalizować pracę krojowni ich zakładów produkcyjnych. Przełożyło się to na wiele odbytych rozmów, dużą ilość informacji i cennej wiedzy, którą jak zawsze będziemy się starali wykorzystać w konstruowaniu naszych maszyn i szukaniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i specyfiki firm produkcyjnych.
Spotkania i prezentacje odbywały się także w specjalnie zaaranżowanej salce szkoleniowej, gdzie prezentowaliśmy możliwości oprogramowania wspierającego tworzenie konstrukcji i produkcję odzieży – Efi Optitex.

Podsumowanie Diamentów Fast Textile na stronie organizatora:
http://fasttextile.com/dla-wystawcow/diamenty-fast-textile

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, rozmowy, poświęcony czas, uczestniczenie w prezentacjach. Do zobaczenia przy następnej sposobności.
Zachęcamy do kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących cuttera Unicut Fashion, oprogramowania Efi Optitex, jak i innych związanych z optymalizacją pracy na krojowni tekstylnej

info@allcomp.pl

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą