Referencje

Optymalizacja procesów produkcyjnych i podniesienie wydajności produkcyjnej, szczególnie na krojowni firmy odzieżowej, jest bardzo obszernym tematem.

Lublin, Polska

“Wybraliśmy rozwiązania Unicut, ponieważ zależało nam na bardziej nowoczesnej pracy bez ograniczeń technologicznych.”

Guest Company


Lublin
Polska

Moda i Odzież

Optymalizacja procesów produkcyjnych i podniesienie wydajności produkcyjnej, szczególnie na krojowni firmy odzieżowej, jest bardzo obszernym tematem. Organizując krojownię w swoim zakładzie warto posłuchać producentów z wieloletnim doświadczeniem, którzy najlepiej wiedzą, jak teorie przełożyć na prawdziwy, dobrze poukładany proces produkcyjny. Interesującym przykładem takiej firmy może być przedsiębiorstwo krawieckie, firma GUEST Company z Lublina. Firma zatrudniająca prawie 300 pracowników produkuje damską odzież wierzchnią średnio- i wysoko-gatunkową dla włoskich, znanych marek odzieżowych. Firma, wraz ze współpracującymi z nim zakładami, produkuje średnio 500 tysięcy sztuk odzieży rocznie.

„Wybraliśmy rozwiązania Unicut, ponieważ zależało nam na bardziej nowoczesnej pracy bez ograniczeń technologicznych.”

Rino Smania, Guest

Niedawno dokonaliśmy znacznej zmiany. Oprócz wymiany maszyn szwalniczych, dokonaliśmy także zakupu cuttera (przypis: Unicut 3C50) oraz lagowarki (przypis: Unicut Aero) produkcji firmy Allcomp. Dlaczego taka inwestycja? W technologie, w rozwiązania? Podjęliśmy taką decyzję ponieważ krojownia zawsze będzie ważnym aspektem przygotowania produkcji, tym bardziej, że to 10-15% całego cyklu produkcyjnego. W związku ze zmianami konieczne są strukturalne inwestycje. Ważne było dla nas, by móc wyposażyć personel w narzędzia, które pozwolą na bardziej nowoczesną pracę bez ograniczeń technologicznych” informuje nas Pan Rino Smania, zarządzający produkcją w firmie GUEST.

quest-3
quest-2

„Ze względu na skomplikowany cykl produkcyjny młodzież obecnie nie czuje chęci realizowania się w zawodzie szwaczki lub krojczego. Dzięki nowoczesnej technologii praca ta jest lżejsza, co sprawia, że staje się łatwiejsza i bardziej przystępna.

Rino Smania, Guest


Posiadana przez nas linia Allcomp to jest rozwiązanie nowoczesne, na miarę światowych. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i gdybyśmy ponownie mieli podjąć tę decyzję, nie zawahalibyśmy się.

Zgierz, Polska,

“Posiadana przez nas linia Allcomp to jest rozwiązanie nowoczesne, na miarę światowych. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i gdybyśmy ponownie mieli podjąć tę decyzję, nie zawahalibyśmy się. ”

NEKS Sp. z o.o.


Zgierz, Polska

Automotive

Posiadana przez nas linia Allcomp to jest rozwiązanie nowoczesne, na miarę światowych. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i gdybyśmy ponownie mieli podjąć tę decyzję, nie zawahalibyśmy się.

Adam Kucharski, Dyrektor Zarządzający w NEKS Sp. z o.o.

Firma Neks istnieje na rynku od 1993. Zajmujemy się produkcją laminatów, czyli klejeniem, łączeniem jednej lub kilku warstw materiałów tekstylnych, materiałów piankowych. Nasze produkty dostarczamy na rynki polskie, europejskie i światowe. Produkowane przez nas materiały mają zastosowanie w motoryzacji, przemyśle odzieżowym, meblarskim, budowlanym. Obecnie branża motoryzacyjna to jest odbiorca ok 50% naszej produkcji. Klienci mają coraz większe wymagania. To nas motywuje do tego, żeby rozwijać firmę i inwestować. Na tym się nie zatrzymujemy, mamy w planach dalszy rozwój.

Każdy klient ma swoje oczekiwania. Mniejsi klienci stawiają głównie na korzystną cenę, więksi biorą pod uwagę także inne czynniki. Współpraca z rynkiem motoryzacyjnym jest bardzo wymagająca. Jesteśmy zobowiązani do posiadania certyfikatów poświadczających możliwość spełnienia wyśrubowanych norm. Obserwowaliśmy rynek i już dawno zauważyliśmy, że klient jest coraz bardziej rygorystyczny oraz, że wzrasta popyt na wyroby o wysokiej jakości. Żeby móc realizować taką produkcję potrzebowaliśmy odpowiednich narzędzi. Firma Allcomp Polska była w stanie nam je dostarczyć.

Fabryka mebli Wersal produkuje ekskluzywne tapicerowane meble wypoczynkowe. Oferta składająca się na trzy kolekcje zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Forma oraz stylistyka oferowanych kompletów to połączenie funkcjonalności oraz bogatego wzornictwa. Firma. Działająca od 1989 roku firma to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów mebli wypoczynkowych, który stale poszerza swoje możliwości, inwestuje w technologie, oferuje coraz szerszy wachlarz produktów.

Baranów, Polska

O należącej do GRUPY ZASADA firmie Tworzywa Sztuczne PZL Mielec można bez wahania powiedzieć, że dostarcza technologie przyszłości. Swoje rozwiązania kieruje głównie do firm z branży transportu, czyli lotnictwa, kolejnictwa, motoryzacji. TZ PZL MIELEC jest głównym poddostawcą elementów tworzywowych kompozytów polimerowych dla Polskich Zakładów Lotniczych. Firma wyspecjalizowała się w produkcji części i zespołów kompozytowych, tworzywowych i klejonych dla lotnictwa, kolejnictwa ale stosowane technologie wykorzystywane są też w innych gałęziach przemysłu.

Mielec, Polska

Pokaż więcej referencji

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą