fbpx

“Posiadana przez nas linia Allcomp to jest rozwiązanie nowoczesne, na miarę światowych. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i gdybyśmy ponownie mieli podjąć tę decyzję, nie zawahalibyśmy się. ”

NEKS Sp. z o.o.


Zgierz, Polska

Automotive

Posiadana przez nas linia Allcomp to jest rozwiązanie nowoczesne, na miarę światowych. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i gdybyśmy ponownie mieli podjąć tę decyzję, nie zawahalibyśmy się.

Adam Kucharski, Dyrektor Zarządzający w NEKS Sp. z o.o.

Firma Neks istnieje na rynku od 1993. Zajmujemy się produkcją laminatów, czyli klejeniem, łączeniem jednej lub kilku warstw materiałów tekstylnych, materiałów piankowych. Nasze produkty dostarczamy na rynki polskie, europejskie i światowe. Produkowane przez nas materiały mają zastosowanie w motoryzacji, przemyśle odzieżowym, meblarskim, budowlanym. Obecnie branża motoryzacyjna to jest odbiorca ok 50% naszej produkcji. Klienci mają coraz większe wymagania. To nas motywuje do tego, żeby rozwijać firmę i inwestować. Na tym się nie zatrzymujemy, mamy w planach dalszy rozwój.

Każdy klient ma swoje oczekiwania. Mniejsi klienci stawiają głównie na korzystną cenę, więksi biorą pod uwagę także inne czynniki. Współpraca z rynkiem motoryzacyjnym jest bardzo wymagająca. Jesteśmy zobowiązani do posiadania certyfikatów poświadczających możliwość spełnienia wyśrubowanych norm. Obserwowaliśmy rynek i już dawno zauważyliśmy, że klient jest coraz bardziej rygorystyczny oraz, że wzrasta popyt na wyroby o wysokiej jakości. Żeby móc realizować taką produkcję potrzebowaliśmy odpowiednich narzędzi. Firma Allcomp Polska była w stanie nam je dostarczyć.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą