fbpx

10 sierpnia 2018 PRIME.5. WYDAJNOŚĆ. INTUICYJNOŚĆ. PRECYZJA.

Może wydawać się, że rok to bardzo krótki okres czasu. Zadajmy sobie pytanie: co w tym czasie może się zmienić? Jak bardzo technologia rozwinąć? Co nowego pojawić wśród rozwiązań dla Twojej krojowni? Otóż bardzo wiele!

WYZWANIA

Produkcja sprzedana mebli w Polsce w 2018 r. może wzrosnąć nawet o 10% w porównaniu do poprzedniego roku, co oznacza ok. 50 mld zł. Sam eksport może przekroczyć 10 mld euro – szacował z początkiem roku Michał Strzelecki, Dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Ale jak równocześnie sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów, presji kosztowej i technologicznej tworzonej przez zmieniające się prawo o ochronie środowiska czy pogarszającej się sytuacji makroekonomicznej u największych odbiorców polskich mebli przy ograniczonej dostępności pracowników i wyśrubowanych normach wydajnościowych i jakościowych?

Producenci mebli jako swoje najważniejsze potrzeby jednoznacznie wskazują w rozmowach z nami: krótki czas obsługi zleceń, jakość rozkroju, maksymalne wykorzystanie tkanin, minimalizację kosztów pracy oraz optymalizację procesów i kosztów na każdym etapie produkcji. Jak temu zaradzić?

ROZWIĄZANIA

Kiedy ponad rok temu zaprezentowaliśmy światu nasze najnowsze dziecko – cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5, przyświecał nam cel, by było to rozwiązanie zaawansowane technologicznie i jednocześnie przyjazne dla użytkownika. Nie ukrywamy, że drobne problemy okresu niemowlęcego i wczesnodziecięcego wystąpiły. Ale z perspektywy roku możemy z dumą powiedzieć – dzięki ścisłej współpracy z naszymi Klientami Prime.5 uczył się w błyskawicznym tempie, wspólnie się uczyliśmy.

Dzięki Klientom, którzy przeprowadzili testy w swoich zakładach produkcyjnych wiemy, że w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami Prime.5 wykazuje się niespotykaną wydajnością. Prędkość jego pracy została już wielokrotnie zauważona.

Wszechstronność i uniwersalność urządzenia pozwala na optymalizację produkcji w zakładach o bardzo różnej specyfice, wykorzystujących różnorodne materiały tekstylnych.

Projektując urządzenie staraliśmy się pogodzić zaawansowaną technologię z przyjaznością dla użytkownika– łatwość obsługi i intuicyjność Prime.5 to jego prawdziwy atut.

Precyzja i dokładność rozkroju, jaką gwarantuje Prime.5 potwierdzają w rozmowach z nami nasi Klienci.

A to dopiero początek jego rozwoju…

ŚWIĘTUJ Z NAMI PIERWSZE URODZINY PRIME.5!

Sprawdź, jak technologia Unicut pozwala na skuteczniejszą pracę na krojowni i wkroczenie w nową fazę rozwoju Twojej Firmy. 3 x dziennie planujemy pokaz niezwykłych umiejętności cuttera do wielowarstwowego rozkroju materiałów tapicerskich Prime.5. Codziennie o 11:00, 13:00 oraz 15:00 zaprezentujemy wszystkie atuty naszego rozwiązania.

A że prawdziwe przyjęcie urodzinowe nie może się obejść bez tortu i kieliszka szampana, urodziny jubilata będziemy świętować wspólnie z Państwem codziennie o godz. 13:00.

Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi skontaktuj się z nami: targi@allcomp.pl, tel.: +48 882 035 915 lub po prostu odwiedź stoisko firmy Allcomp Polska Sp. z o.o. na targach Sofab / Furnica 2018, w pawilonie 8, stoisko 2 w dn. 11-14.09.2018.

Przekonaj się na własne oczy, że rozwiązanie Twoich problemów jest na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie zapraszamy!

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą