fbpx

06 września 2017 PRACUJ SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ NA KROJOWNI – REALIZUJ 2X WIĘCEJ ZAMÓWIEŃ. Zobacz cutter Prime na targach meblarskich w Poznaniu.

Czy możliwe jest osiąganie bardzo wysokich prędkości rozkroju i skrócenie czasów technologicznych podczas cięcia o około 15%? Czy możliwy jest rozkrój podczas przesuwu przy włączonym pełnym vaccum i oszczędzenie nawet do 60% czasu? Czy możliwe jest skrócenie czasów technologicznych wierceń nawet o 50%? Odpowiedź na wszystkie 3 pytania brzmi TAK. A zobaczyć rozwiązania dedykowane dla producentów mebli tapicerowanych, w tym przełomowy cutter do rozkroju tekstyliów Unicut one.5 PRIME będzie można zobaczyć już na najbliższym wydarzeniu targowym Furnica/SoFab/Drema.

Na zbliżających się targach w Poznaniu, które odbędą się w dniach 12-15.09.2017 specjaliści z firmy Allcomp Polska zaprezentują rozwiązania dla krojowni meblowych. Polski producent wyposażenia krojowni tym razem przygotował naprawdę interesujące rozwiązanie. Odwiedź nas i sprawdź jak łatwo można przyspieszyć i zoptymalizować pracę, zmniejszyć straty materiałowe i podnieść jakość swoich wykrojów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 60 w Pawilonie 3. Codziennie o godzinach 11.00, 13.00 oraz 15.00 przewidziano pokazy rozkroju.


Konkursy

Polska premiera najnowszego i najszybszego rozwiązania do rozkroju tekstyliów – Unicut one.5 | Prime, to możliwość zobaczenia maszyny w akcji, sprawdzenia jej prędkości i precyzji rozkroju. Oprócz pokazów przygotowaliśmy także liczne niespodzianki. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach i zmierzenia się z naszą maszyną w zawodach na precyzję. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody specjalne!


Prime. Twoja formuła na prędkość!

Dowiedz się więcej o maszynie Unicut one.5 | prime

+48 882 035 915
Napisz do nas

Prime = precyzyjniejszy, dokładniejszy, szybszy rozkrój.

Unicut one.5 | prime do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów to nowa odsłona rozwiązań dla krojowni tekstylnych. Cutter przygotowany jest do pracy nawiązując do założeń koncepcji Przemysłu 4.0. Jego cechą jest osiąganie bardzo wysokich prędkości rozkroju. Rozwiązanie pozwala na pozyskiwanie danych, które można użyć w zakładowych systemach ERP. Cutter Unicut one.5 | prime daje Ci nowe, dodatkowe oszczędności!


WYSOKA PRĘDKOŚĆ ROZKROJU

Unicut one.5 Prime pozwala na realizowanie większej ilości zamówień. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w sterowaniu maszyny oraz w głowicy tnącej urządzenia zwiększyło szybkość oraz dynamikę cięcia. Maszyna uzyskuje oszczędność czasu pracy na poziomie około 15% dla procesów technologicznych oraz nawet 50% dla procesu wierceń.


PRZESUW MATERIAŁU PRZY PEŁNYM VACUUM

Wyobraź sobie oszczędzanie energii i zwiększenie wydajności krojowni. Zastosowanie technologii przesuwu materiału przy włączonym pełnym vacuum diametralnie skraca czas rozkroju. Oszczędność czasu jaką można uzyskać dzięki tej technologii może sięgać nawet 60%!


ŁATWE ŁĄCZENIE PLIKÓW CIĘCIA Z PARAMETRAMI ROZKROJU

Oprogramowanie sterujące cuttera umożliwia intuicyjne łączenie plików cięcia z parametrami rozkroju. Operator może w łatwy sposób odczytać wcześniej zapisane parametry, łączyć je z układami i dodawać do kolejki rozkroju nawet na cały dzień pracy. A wszystko jednym przeciągnięciem na ekranie dotykowym. Zaoszczędza to czas oraz ułatwia pracę z cutterem.


zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą