fbpx

15 marca 2018 Poszukiwany, poszukiwana – na 12 edycji konferencji wystawienniczej w Łodzi, Promatap.

Poszukiwana maszyna do rozkroju tkanin, która przekracza ograniczenia prędkości na krojowni! Chcesz sprawdzić jej możliwości – przyjdź już w dniach 22-23 marca 2018 roku na targi Promatap. Uważaj! W strefie szybkości bez ograniczeń będzie naprawdę gorąco. Targi ProMatap ma odwiedzić w tym roku ponad pięciuset gości z kraju i zagranicy. Na zaplanowanym w łódzkim kompleksie wystawienniczym EXPO wydarzeniu spotka się wielu przedstawicieli wiodących marek z branży.

Allcomp Polska przedstawi najnowsze autorskie rozwiązania przeznaczone na krojownie tekstylne. Pokażemy m.in. narzędzie stworzone w duchu Przemysłu 4.0 cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5. Niekwestionowany król prędkości, który pomaga w zarządzaniu zleceniami na krojowni, w monitorowaniu na bieżąco procesów oraz generowaniu raportów z pracy krojowni. Prime.5 to nawet 60% oszczędności czasu na procesie rozkroju, dwukrotne przyspieszenie ptrodukcji dzięki m.in. cięciu w locie oraz nawet 15% optymalizacji w wymiarze oszczędności na materiale.

Jak szybkie to rozwiązanie zobaczcie sami. Materiał wideo jest krótkim reportażem z odkrycia miejsca pobytu poszukiwanego listem gończym, który otrzymał mandat karny za przekroczenie prędkości na krojowni i łamanie wszelkich ograniczeń w rozkroju.

Konferencja wystawienniczo-Seminaryjna „ProMaTap” dla profesjonalistów w tym roku pod hasłem „Jak projektować, Jak wytwarzać, Jak sprzedawać”. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Konferencja to możliwość spotkania profesjonalistów związanych z branżą meblową zajmujących się takimi obszarami, jak produkcja maszyn, narzędzi, akcesoriów, materiałów, surowców dla branży produkującej meble tapicerowane, materacy, tapicerka samochodowa oraz inne specjalistyczne wyroby tapicerowane. To także miejsce i czas spotkań designerów, projektantów i producentów mebli, którzy do urzeczywistnienia swoich zamysłów i planów potrzebują najnowszych, zawansowanych rozwiązań technologicznych.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną akcesoria meblowe, napędy meblowe, stelaże meblowe, różnorodne dzianiny materacowe, bogata kolekcja materiałów tapicerskich, pianki do produkcji mebli i materacy, tapicerskie nici szwalnicze, igły szwalnicze, rzepy, zamki, specjalistyczne taśmy meblowe, kleje meblarskie, kompleksowe systemy planowania, projektowania i przygotowania produkcji oraz rozkroju materiałów tapicerskich i skór, specjalistyczne maszyny szwalnicze do tapicerki i ciężkiego szycia, urządzenia do rozkroju pianki i tkanin tapicerskich, technika połączeń od zszywek tapicerskich do specjalistycznych urządzeń, systemy automatycznych rozwiązań do produkcji tapicerki i materacy, inteligentne systemy zarządzania produkcją, systemy projektowania mebli, systemy etykietowania mebli.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz spotkać się z nami na miejscu?

Skontaktuj się:

targi@allcomp.pl +48 883 307 993

ProMaTap

Stoisko Allcomp Polska
22-23.03.2018
Hala Wystawiennicza EXPO,
al. Politechniki 4, Łódź

Galeria z 2017 roku

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą