fbpx

15 lutego 2016 Podsumowanie roku 2015

Rok 2015 dobiegł końca, a styczeń to najlepszy czas na podsumowanie tego, co się działo w życiu naszej firmy. Zeszły rok obfitował w różnorodne wydarzenia branżowe. Mieliśmy okazję uczestniczyć w targach oraz konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą, gdzie promowaliśmy polską myśl technologiczną. Olbrzymim zeszłorocznym sukcesem było dla nas wprowadzenie na rynek najnowszych rozwiązań dedykowanych automatycznej krojowni - lagowarki aero oraz cuttera one.5.

Fast Textile

Rok 2015 zaczęliśmy od targów Fast Textile gdzie pod hasłem MINI FABRYKI prezentowaliśmy produkcję na żywo. Symulowaliśmy pracę zakładu odzieżowego pokazując jak wiele można zyskać na optymalizacji układu kroju. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem i idąc za ciosem powtórzyliśmy je na Międzynarodowych Targach Modowych – Ptak Expo. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że stoisko „Mini Fabryka” zostało uhonorowane tytułem „Najlepszego stoiska”, za co serdecznie dziękujemy organizatorom i partnerom, firmom 9Fashion, Linexim oraz Yaro Tex.

Marzec przyniósł nam zaskakujące wieści – otrzymaliśmy Złoty Medal – Wybór Konsumentów za maszynę do automatycznego rozkroju UNICUT CC80. Dziękujemy za zaufanie naszym Klientom – bo to dzięki ich decyzji zostaliśmy uhonorowani tym prestiżowym wyróżnieniem.

Texprocess i Interzum

Na początku maja gościliśmy równolegle na targach Texprocess oraz Interzum w Niemczech gdzie odbyła się międzynarodowa premiera naszej koncepcji będącej zwiastunem nowej linii produktowej: cutter one.5 oraz lagowarka aero.

Protomap

W maju uczestniczyliśmy także w konferencji wystawienniczej – Promatap 2015 gdzie przedstawialiśmy nasze rozwiązania technologiczne, oraz dzieliliśmy się z Państwem naszą wizją na temat „Wpływu komunikacji na efektywność krojowni”.

MTM Ostróda

Po wakacyjnej przerwie odwiedziliśmy Ostródę, gdzie wystawialiśmy się na targach MTM Ostróda razem z naszym oprogramowaniem Optitex przedstawiając jego możliwości i zastosowanie w branży meblowej.

Październik to kolejny miesiąc z bardzo miłym wyróżnieniem – otrzymaliśmy nagrodę „BYĆ NARODOWI UŻYTECZNYM” za szczególne zasługi dla Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica w Białymstoku. Dzięki takim wydarzeniom wiemy, że nasze działania są potrzebne i nie pozostają bez echa.

CISMA

Najbardziej odległą podróż odbyliśmy do Chin, gdzie mieliśmy okazję, razem z 1243 firmami uczestniczyć w prawdopodobnie największych targach tekstylnych na świecie – CISMA w Szanghaju. Nasza nowa maszyna one.5 wzbudziła bardzo duże zainteresowanie zarówno wśród zwiedzających,  którzy chwalili jej nietuzinkowy design. Dla zwiedzających targi przygotowaliśmy małą niespodziankę,  wycinane z filcu na cutterze one.5, chińskie symbole. Targi CISMA uznajemy za bardzo udane – na pewno za dwa lata tam wrócimy!

Furnica

Ledwo ochłonęliśmy po targach CISMA, a już trzeba było przygotować się do kolejnego bardzo ważnego w roku 2015 wydarzenia – Polskiej Premiery one.5 i lagowarki aero, która miała miejsce podczas otwartych targów FURNICA w Poznaniu. Poza stoiskiem postanowiliśmy również zaskoczyć zwiedzających targi tworząc przy współpracy z Organizatorem – Meeting Point pod hasłem: „Doładuj się i odpocznij”, gdzie zwiedzający mogli w spokoju wypić kawę, doładować swoje urządzenia mobilne oraz.. po prostu odpocząć.

Body Wear Process oraz Salon Bielizny

Na wydarzeniach Body Wear Process oraz na Salonie Bielizny gościliśmy z najnowszą wersją rozwiązania do tworzenia konstrukcji i optymalizacji układów kroju Optitex 0/15. Najnowsza wersja oprogramowania wraz z modułami 3D oraz do nestingu to prawdziwa rewolucja w pracy konstruktorów.

Chcielibyśmy gorąco podziękować naszym Klientom za zaufanie jakim nas darzą, Partnerom za owocną współpracę, Dostawcom oraz wszystkim Przyjaciołom firmy za wsparcie licząc, że rok 2016 da nam wiele szans do wspólnych spotkań.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą