08 lutego 2019 3. edycja Pereł Allcompu za nami!

Wszystko zaczęło się 3 lata temu. Zgrany zespół ludzi tworzący firmę Allcomp Polska, postanowił wyróżnić i nagrodzić tych członków zespołu, którzy  dawali z siebie najwięcej, inspirując i motywując pozostałych.

Allcomp Polska

Allcomp to zespół ekspertów odpowiedzialnych za tworzenie cutterów do cięcia tkanin, maszyn Unicut do rozkroju tekstyliów oraz dostarczających najlepsze rozwiązania do optymalizacji pracy na krojowniach tekstylnych. Kreatywność, ciągły rozwój, perfekcja i bycie na bieżąco z trendami, to umiejętności niezbędne do tworzenia technologii dla przemysłu tekstylnego w firmie Allcomp. To właśnie dzięki takim kompetencjom możemy kreować innowacyjne rozwiązania zwiększające wydajność produkcji u naszych klientów. 

Idea Pereł Allcompu

Tak kilka lat temu zrodziła się idea Pereł Allcompu, nagród, które wyróżniają osoby proaktywne, otwarte, rozwijające swoje kompetencje i osiągające sukces.

Perły Allcompu konferencja 2018
Perły Allcompu gala 2018
Perły Allcompu konferencja 2018

 

W styczniu 2019 odbyła się już 3. edycja Gali Pracownika Firmy Allcomp. W tym roku nominowanych do Pereł Allcompu zostało aż 38 osób!

Co wyróżnia Perły Allcompu?

To pracownicy oddają głosy na swoje koleżanki i kolegów! Doceniamy nasz zespół za wartości jakie wnosi do firmy. To jego wkład w rozwój technologii dla przemysłu tekstylnego decyduje o sukcesach Allcompu. Osobami, które najlepiej znają kompetencje i rzetelność swoich współpracowników, są osoby bezpośrednio z nimi współpracujące. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby to sami zainteresowani mogli wyróżnić i docenić współpracowników.

Satysfakcja zespołu i możliwość wdrażania własnych pomysłów przekłada się na jego kreatywność, efektywność pracy i zaangażowanie, a to wartości, które chcemy wspierać.

Pracownicy Allcompu przy pracy
Perły Allcompu 2018 Gala
Perły Allcompu Gala 2018

 

Laureaci Pereł Allcompu

W tym roku nominowanych do Pereł Allcompu było aż 38 pracowników naszego zespołu. 10 osób spośród nominowanych zostało wyróżnionych, a aż 4 otrzymały Perłę Allcompu.

W ciągu trzech edycji wydarzenia, Perłą Allcompu nagrodzonych zostało łącznie 8 pracowników firmy Allcomp Polska.

Perły Allcompu 2018
Perły Allcomp 2018
Gala Perły Allcompu 2018 Laureat

Czy Polski producent cutterów do rozkroju tkanin i maszyn marki Unicut do cięcia tekstyliów może być wymarzonym pracodawcą?

Jako Allcomp Polska, staramy się stworzyć naszym pracownikom dobre miejsce do pracy, rozwoju i realizacji zawodowej. Doceniamy pomysły naszych pracowników i wspieramy ich chęć samorealizacji w nowych obszarach.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą