fbpx

29 września 2016 Orły Tygodnika WPROST – Allcomp Polska w gronie wyróżnionych.

ORŁY WPROST to nagrody i wyróżnienia, które przyznawane są przedsiębiorstwom, samorządom oraz osobom szczególnie zasłużonym dla danego regionu. Jak mówią sami organizatorzy: „To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.”

Orły tygodnika wprost

 

Orły Tygodnika „Wprost” przyznawane są firmom, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat (2012-2014), a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Nad przygotowaniem zestawienia nagrodzonych przedsiębiorstw pracowała redakcja tygodnika „Wprost”. Ministerstwo Rozwoju objęło honorowy patronat nad projektem. Śląska edycja i uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się w Rezydencji Luxury Hotel Piekarach Śląskich. Wieczór poprowadził Jacek Pochłopień, p.o. redaktora naczelnego „Wprost”.

 

Orły tygodnika wprost

 

Statuetkę dla wiodącego przedsiębiorstwa w regionie śląskim otrzymał Tauron Polska Energia S.A. Liderem śląskiego biznesu został Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, zarządzającego portem lotniczym w podkatowickich Pyrzowicach. Firma Allcomp Polska była jedną z wyróżnionych Orłem Wprost 2016 firm z regionu śląskiego. Serdecznie dziękujemy.


Czytaj na stronach Orłów Wprost:
http://orly.wprost.pl/relacja-z-gali-wreczenia-nagrod-2016-slaskie
Zapraszamy do naszej małej fotorelacja z gali wręczenia wyróżnień i nagród ORŁY WPROST w woj. śląskim.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą