O Firmie

Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również Dystrybutorem oprogramowania Optitex w Polsce. Każdemu klientowi przedstawiamy dedykowane rozwiązania.

Na podstawie naszego 25-letniego doświadczenia proponujemy Państwu rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych.

Nasze rozwiązania obejmują szereg elementów softwaru i hardwaru – oprogramowania do przygotowania produkcji OptiTex, sprzętu: ploterów i digitizerów, maszyn firmy UNICUT do cięcia materiałów – które uzupełniają się wzajemnie i tworzą zintegrowany system.

Bogata historia wdrożeń sprawia, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie przygotowania produkcji oraz cięcia materiałów i chętnie dzielimy się swoją wiedzą z naszymi klientami. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 400 firm w całej Polsce.

Jesteśmy dystrybutorem programu OptiTex, który dzięki wieloletniej obecności na rynku i pojawianiu się regularnych aktualizacji, stał się niezbędnym ogniwem nowocześnie wyposażonych zakładów produkcyjnych.

Sprzedawane przez nas cuttery UNICUT są projektowane i produkowane w Polsce. Ostre, unikalne cięcie, wytrzymałość i stabilna budowa, zapewniają jakość podczas krojenia nawet najtrudniejszych, rozciągliwych, topliwych i syntetycznych materiałów.

Allcomp Polska konstruuje autorskie maszyny na zamówienie. Konstruktorzy gotowi są zmierzyć się z każdym, najtrudniejszym problemem w cięciu tkanin. Tak powstają niespotykane rozwiązania, które dają naszym klientom przewagę konkurencyjną na rynku.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Dzięki temu cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy pełne wsparcie techniczno – technologiczne wykorzystując zdalną pomoc, oraz wizyty serwisowe u klienta co umożliwia szybką reakcję na zaistniałe problemy.

Nie sprzedajemy za wszelką cenę, nie uczestniczymy w projektach, jeżeli nie jesteśmy przekonani, że przyniosą one zysk naszym klientom.

Życzymy przyjemnego surfowania po stronie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
ALLCOMP POLSKA TEAM

Misja

Rozwój

Innowacje

Oszczędności

rationalisation, innovation, open-minded

100%rio

Rozwój pracowników, klientów, produktów i usług

Innowacyjne podejście do klienta oraz do relacji z rynkiem

Wszystkie działania naszych pracowników mają przyczyniać się do optymalizacji kosztów produkcyjnych naszych klientów

Wizja

Przekonaj się co nas motywuje

Zobacz film

Oferty Pracy