fbpx

14 maja 2016 Konferencja Siemens Automotive

W dniach 10-11.05.2016 mieliśmy okazję być patronem i uczestnikiem II edycji konferencji technicznej AUTOMOTIVE, której partnerem technologicznym była firma Siemens.
Głównym celem drugiej edycji wydarzenia była przede wszystkim wymiana doświadczeń producentów oraz poddostawców w tej wymagającej branży. Przysłużył się temu kameralny charakter imprezy.

W trakcie konferencji odbywały się wystąpienia wielu specjalistów i prelegentów, w tym, pierwszego dnia, przedstawiciela firmy Allcomp Polska. Tomasz Rygasiewicz przedstawił temat: „Optymalizacja na krojowni w kierunku Przemysłu 4.0”. Przybliżył perspektywy i możliwości generowania oszczędności i podnoszenia jakości wykroju elementów dzięki zastosowaniu rozwiązań automatycznej krojowni. Zarysował także kierunek rozwoju linii technologicznych marki Unicut do rozkroju tekstyliów  – obejmujących cuttery i lagowarki. Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu oraz uczestnikom i pozostałym Partnerom wydarzenia za wiele wartościowych rozmów.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć dostarczonych przez organizatora.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą