fbpx

29 maja 2017 Konferencja „Profesjonaliści dla profesjonalistów” dla branży meblowej

Serdecznie zapraszamy Państwa na VIII edycję konferencji „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”, która odbędzie się 09-10 czerwca na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie.

To najlepsze miejsce spotkań dla wszystkich producentów mebli, praktyków oraz studentów uczelni kształcących przyszłych menedżerów produkcji ciągle dynamicznie rozwijającej się branży meblowej. Tegoroczne spotkanie to dwa dni seminaryjno – konferencyjne, podczas których będzie można posłuchać wykładów i prelekcji w takich tematach jak: oszczędności materiałowe, przemysł 4.0. w branży meblarskiej, tworzywa drzewne w meblarstwie, jak również nowoczesne strategie rynkowe. Wydarzenie organizowane jest przez firmę Top Solution, we współpracy z Allcomp Polska, SGGW, ITA tools, 3Dconnexion, Profisystem CNC, GTV, ADDENDA, oraz ITM Software House. Wśród zaproszonych gości znajduję się m.in. prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski, który zaprezentuje wykład nt. „Internet rzeczy w meblarstwie”. Specjaliści z firmy Allcomp Polska zapraszają Państwa na dwie prelekcje, na których zaprezentowane zostaną tematy:

  • „Meblarzu szanuj swój materiał” – 09.06. o godzinie 15:00
  • „Maszyny do rozkroju tkanin – o czym rozmawiają, kiedy ich nie słyszysz?” – 10.06. o godzinie 11:45

Konferencja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem pozwala na wymianę doświadczeń, zdobycie wiedzy z zakresu innowacyjnych rozwiązań dla branży oraz poznanie sposobów na budowanie przewagi konkurencyjnej w przedsiębiorstwie meblarskim. W tym roku będą mieli Państwo wyjątkową okazję żeby wziąć udział w bezpłatnych, dyplomowanych warsztatach z programu Efi-Optitex. Profesjonaliści z firmy Allcomp przedstawią Państwu podstawy konstrukcji szablonów i możliwości optymalizacji układów kroju za pomocą światowej klasy programu CAD/CAM – Efi-Optitex. Dwa niezależne szkolenia odbywać się będą codziennie, od godz. 09:00 w sali komputerowej. Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach prosimy o zapisanie się przez poniższy formularz.

Ilość miejsc ograniczona!

Formularz Rejestracyjny

Na bezpłatne warsztaty Efi-Optitex

Pola oznaczone gwiazdką są wymaganeWypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Allcomp Polska sp. z o.o. w celu rejestracji na warsztaty.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą