fbpx

25 maja 2018 Kolejna edycja targów Techconfex dobiegła końca. Król prędkości jest tylko jeden – UNICUT PRIME!

Targi Techconfex - targi maszyn i technologii szwalniczych już za nami. W dniach 18-20.04 Expo Łódź gościło ponad 65 wystawców, 1628 gości i niekwestionowanego króla prędkości krojowni tekstylnych – cutter Unicut Prime.5 firmy Allcomp Polska.

W liczbach

Jak deklarują organizatorzy, były to największe w Polsce targi maszyn i technologii szwalniczych. Trzecia edycja Targów Maszyn, Technologii i Surowców do produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej ściągnęła aż 65 wystawców. Wśród nich było wielu przedstawicieli wiodących polskich i światowych marek. Prezentowane były innowacyjne rozwiązania komputerowe do projektowania, przygotowania i wsparcia procesów produkcji, jak również wyposażenie nowoczesnych krojowni oraz szwalni.

Spośród 1628 gości na targach wielu stanowili przedstawicieli branży odzieżowej, ale także meblarskiej, producenci wyrobów technicznych, obuwia oraz bielizny. Międzynarodowy charakter imprezy potwierdziło uczestnictwo gości z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Włoch, Niemiec, Turcji, Czech oraz Danii.

Zobacz filmowe podsumowanie targów:

Najszybsze rozwiązanie dla Krojowni

60% oszczędności czasu na procesie rozkroju, 2-krotne przyspieszenie produkcji dzięki m.in. cięciu w locie oraz nawet 15% oszczędności na zużytym materiale.
W strefie szybkości bez ograniczeń, czyli na stoisku Allcomp Polska, podczas codziennych prezentacji rozkroju można było zobaczyć w akcji autorskie rozwiązanie przeznaczone na krojownie tekstylne. Polski producent zaprezentował narzędzie stworzone w duchu Przemysłu 4.0. Bezkompromisowe urządzenie odpowiadające na potrzeby producentów wyrobów tekstylnych. Cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5 pomaga w zarządzaniu zleceniami na krojowni, w monitorowaniu na bieżąco procesów oraz generowaniu raportów z pracy krojowni.

Walor edukacyjny

Targom towarzyszyły warsztaty i prezentacje. Wszyscy chętni mogli wysłuchać wystąpień naukowców i ekspertów z Politechniki Łódzkiej, wziąć udział w konferencji poświęconej zarządzaniu i optymalizacji odpadów włókienniczych oraz szkoleniu dotyczącym pozyskiwania środków na rozwój pracowników.

Odnotowano kolejne przekroczenie prędkości na krojowni!

Takim materiałem wideo, utrzymanym w konwencji news’a, zachęcaliśmy do odwiedzenia nas na targach, by naocznie sprawdzić miejsce przebywania „poszukiwanego”, czyli najszybsze rozwiązanie dla automatycznych krojowni – cutter Unicut Prime.5.

Dziękujemy

Dziękujemy wszystkim za spotkania, odwiedzenie naszego stoiska oraz uczestnictwo w prezentacjach. Przede wszystkim dziękujemy za przeprowadzone rozmowy, które niezmiennie pozostają dla nas inspiracją. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zachęcamy również do podzielenia się z nami swoją opinią na temat prezentowanych rozwiązań.

MARKETING@ALLCOMP.PL

Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą