fbpx

08 września 2016 JAK USPRAWNIĆ PROCESY I ZWIĘKSZYĆ WYDAJNOŚĆ KROJOWNI? Zobacz Po Prostu Prosty Proces na targach Furnica / Intermic / Sofab

Już na najbliższych wydarzeniach targowych Furnica / Intermic / Sofab w MTP Poznań, w dniach 13-16.09.2016, zaprezentujemy nowe możliwości podnoszące efektywność zarządzania procesami na krojowni.
Oprócz maszyn do rozkroju, cutterów Unicut one.5, CC80 z systemem do wysokiego cięcia owaty (do 50cm przed kompresją), stołów i lagowarki Unicut aero, będzie można zobaczyć funkcjonalności narzędzia UniManager. Jest to kolejny krok firmy Allcomp Polska w stronę Krojowni 4.0.

Dzięki temu systemowi już wkrótce będzie można usprawnić planowanie produkcji na krojowni oraz dystrybuować zlecenia na poszczególne linie produkcyjne poprzez centralny moduł zarządzania.
UniManager pozwoli również na monitorowanie procesów cięcia w czasie rzeczywistym, zarządzanie nimi oraz generowanie raportów pracy maszyn na krojowni.
W każdy dzień targowy będą odbywać się prezentacje systemu, na które serdecznie zapraszamy w godzinach 11:00, 13:00 oraz 15:00.
Zachęcamy Państwa do przybycia na prezentacje oraz wyrażania swojej opinii na temat systemu – będzie to dla nas cenna wiedza, dzięki której będziemy mogli udoskonalać i dalej wspólnie z Państwem tworzyć narządzie UniManager, tak aby odpowiadał Państwa wymaganiom.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani indywidualną prezentacją maszyn lub systemu UniManager zapraszamy do kontaktu celem umówienia dogodnego terminu spotkania.
+48 883 307 993

Furnica / Intermic / SoFab

MTP Poznań
Targi furnica
13-16 Września 2016
Hala 3, Stoiska 7 i 8
Serdecznie zapraszamy!
Zespół Allcomp Polska.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą