fbpx

24 października 2017 IV Edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE

Po wrześniowej premierze podczas PTAK PREMIERY na nadchodzących targach Fast Textile 2017 będziemy mieć powtórną możliwość zaprezentowania najnowszej propozycji dla producentów odzieży – cuttera Unicut Fashion.

Unicut Fashion to linia produkcyjna, polskiego producenta wyposażenia krojowni, specjalnie przeznaczona do rozkroju tkanin. Cutter Unicut Fashion został przygotowany przez specjalistów, we współpracy z producentami odzieży. Maszyna jest szczególnie polecana wszystkim zakładom produkującym odzież. Unicut Fashion pozwala na szybkie zaadaptowanie do produkcji dzięki wgranym parametrom rozkrojów najpopularniejszych materiałów. Dzięki temu przygotowanie i rozpoczęcie pracy na cutterze jest teraz jeszcze prostsze i wymaga od operatora mniej zaawansowanej wiedzy. Automat pozwala na rozkrój wszystkich rodzajów materiałów tekstylnych wykorzystywanych w branży – od 1 warstwy do 5 cm po kompresji, a także materiałów wypełnieniowych, typu watoliny, gąbki. Unicut Fashion to nie tylko maszyna. To pakiet usług i możliwości, który może pomóc w znaczącym skróceniu czasu produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i precyzji.

Ptak Premiery 2017 – zaaranżowany showroom z nową linia do rozkroju dla producentów odzieży – Unicut Fashion

CZWARTY ROK RAZEM

To już 4 rok z rzędu, kiedy Allcomp Polska uczestniczy w wydarzeniach branżowych Ptak. Choć impreza jest bardzo młoda, to Allcomp Polska uczestniczy w niej od samego początku. Organizatorom i wystawcom udaje się ściągnąć wielu zainteresowanych odwiedzających związanych z różnymi sektorami przemysłu tekstylnego, a także uczniów i studentów. Oprócz producentów i projektantów, którzy zjawiają się na wydarzeniu, obecność celebrytów ze świata mody na pewno podnosi prestiż i wpływa na większe zainteresowanie odwiedzających. Zeszłoroczna edycja ściągnęła aż 24.000 gości związanych z różnymi sektorami przemysłu tekstylnego.

Podczas zeszłorocznej edycji specjaliści z Allcomp Polska codziennie prezentowali „10 prostych kroków obsługi cuttera Unicut”. Pokazy gromadziły niejednokrotnie nawet 100 zainteresowanych osób. W tym roku przewidujemy podobną formułę. Podczas prezentacji odbywających się 3 razy dziennie będzie można sprawdzić możliwości maszyny. Zapraszamy również do naszej Salki z oprogramowaniem Efi-Optitex, gdzie opowiemy o możliwościach optymalizacji układów kroju, oszczędnościach czasu i pieniędzy.

Targi Fast Textile 2016 – goście podczas pokazu na stoisku firmy Allcomp Polska

Dzięki takim wydarzeniom, jak kolejne w ramach Fast Textile, mamy możliwość uczestniczenia w platformie komunikacyjno-prezentacyjnej. W jednym miejscu i w jednym czasie możemy porozmawiać z różnorodnymi producentami, nie tylko z Polski. Producenci mogą zaznajomić się z najnowszymi trendami w designie, modzie i produkcji. Spotkać się z przedstawicielami branży i wymienić nowinkami, zaktualizować swoją wiedzę na temat ciągle zmieniającej się specyfiki pracy i produkcji. Podczas takich wydarzeń mamy możliwość rozmawiać z Klientami o ich potrzebach i projektować nowe rozwiązania potrzebne i niezbędne tu i teraz. Fast Textile pozwala trzymać rękę na pulsie.

Najnowsze rozwiązanie dla producentów odzieży – Unicut Fashion

Umów się z nami na indywidualne prezentacje z obsługi cuttera Unicut Fashion przeznaczonego dla producentów odzieży.

+48 882 035 915
fashion@allcomp.pl

16-18 listopada 2017
Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile
Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Polska
PTAK WARSAW EXPO
Stoisko nr M101

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą