fbpx

27 stycznia 2017 II Edycja 4 Design Days i Forum Branży Meblowej w Katowicach – Allcomp Polska Partnerem

Zeszłoroczną, pierwszą edycję wydarzenia 4 DESIGN DAYS odwiedziło prawie 3500 gości biznesowych i prawie 20.000 zwiedzających. Organizatorom udało się ściągnąć 170 wystawców oraz poprowadzić 40 sesji dyskusyjnych. 4DD odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, budynku i przestrzeni o nad wyraz interesującym designie ciekawie wpisującym się w architekturę przestrzeni poindustrialnej. Sam obiekt MCK to zdobywca wielu nagród z dziedziny architektury.
Więcej o 4DD: www.4dd.pl

W tym roku, w dniach 16-19.02.2017, wydarzenie 4DD także zagości w Katowicach i MCK stanie się ponownie miejscem spotkań wszystkich zainteresowanych architekturą, designem, meblami, a to wszystko w klimacie biznesowym, sprzyjającym rozmowom i networkingowi.
Jednym z wydarzeń głównych 4DD będzie Forum Branży Meblowej 16.02.2017. Forum to spotkania dla profesjonalistów, platforma dyskusji i wymiany myśli w gronie producentów, designerów, dostawców technologii i potencjalnych nabywców. Forum do dyskusje panelowe o różnym zakresie tematycznym, od kondycji i trendów w branży meblowej, do nowinek produktowo-technologicznych. W ramach konferencji przewidziane są m.in. dyskusje w tematach: „Polska branża się zbroi – produkcja mebli tapicerowanych”, „Polska marka meblowa w globalnej gospodarce, Bez kompleksów, czyli jak polscy producenci mebli podbijają świat. Przykłady spektakularnych sukcesów”, czy „Nowe technologie w produkcji mebli”.
Szczegółowa Agenda Forum

Kulminacją Forum będzie Gala wręczenia Nagród w konkursie „MEBLE PLUS – PRODUKT 2017”. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w jubileuszowej XV edycji konkursu na najlepsze meble, materiały i akcesoria meblowe na sezon 2017 będzie efektem głosowania Jurorów i Internatów. Do wręczenia aż 16 statuetek, ponadto przewidziana jest nagroda dla „Człowieka roku 2016” i „Firmy roku 2016”. W zeszłorocznej edycji tytuł Człowieka Roku zdobył Pan Jan Szynaka, Prezes Grupy Szynaka Meble, a tytuł Firmy Roku 2016 zdobyła firma Meble Wójcik.

Partnerem Forum, a przede wszystkim Gali Konkursowej „Meble Plus – Produkt 2017”, już po raz trzeci będzie Allcomp Polska – polski producent i dostawca rozwiązań dla zakładów produkujących meble tapicerowane. Wspierając i uczestnicząc w tego typu wydarzeniach to nieskrywana przyjemność i możliwość spotkania się z Wami, porozmawiania, wymienienia się opiniami.
Relacja z zeszłorocznej Gali: LINK

Cieszymy się ogromnie z tego, że kolejna edycja wydarzenia ponownie odbędzie się w Katowicach, gdzie mieści się siedziba Allcomp Polska. To właśnie tu, od początku do końca powstają rozwiązania optymalizujące i przyspieszające pracę Waszych krojowni tekstylnych. Tutaj właśnie konstruujemy i produkujemy automaty krojcze i lagowarki Unicut, które wspierają Wasze procesy produkcyjne i pomagają Wam zwiększyć oszczędności i uprościć pracę. Może dodatkowym pretekstem do przyjazdu do Katowic i uczestniczenia w wydarzeniu 4 Design Days, jak i Forum Branży Meblowej, będzie możliwość odwiedzania naszej fabryki, która mieści się w niedalekiej odległości od Międzynarodowego Centrum Kongresowego? Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą