fbpx

27 września 2016 Furnica / Intermic / Sofab 2016 – podsumowanie

Ponad 500 firm z kilkudziesięciu krajów świata zaprezentowało podczas 4-dniowych targów swoje innowacyjne rozwiązania, najnowsze maszyny
i narzędzia do produkcji mebli, okucia i akcesoria, nowoczesne tkaniny, materiały i dekory, które odpowiadają aktualnym trendom. Niesłabnąca popularność corocznych targów w Poznaniu pokazuje siłę branży i chęć spotkań w gronie przedstawicieli firm reprezentujących różne etapy produkcji mebli.

W Allcomp Polska wiemy, jak ważny jest kontakt z producentami mebli i innymi dostawcami technologii, podzespołów, części i materiałów. Podczas wrześniowych targów zaprezentowaliśmy sposób na wydajniejsze zarządzanie procesami. W trakcie 3 pokazów dziennie demonstrowane były, oprócz linii do automatycznego rozkładania i rozkroju tekstyliów Unicut, także funkcje Unimanager’a. Przedstawiliśmy możliwość centralnego zarządzania zleceniami na krojowni i usprawnienia procesów produkcyjnych zakładów meblarskich.
Dziękujemy za wszystkie spotkania, odwiedzenie naszego stoiska oraz uczestnictwo w prezentacjach. Przede wszystkim dziękujemy za przeprowadzone rozmowy, przyjęcie oraz wszystkie pytania i sugestie, które stanowią dla nas inspirację. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią na temat prezentowanego rozwiązania do zarządzania procesami na krojowni na marketing@allcomp.pl.
Zapraszamy do ponownego obejrzenia animacji prezentującej program UniManager.

W razie dodatkowych pytań, czy zainteresowania naszymi rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu:
info@allcomp.pl
+48 602 368 548
+48 32 35 38 401 wew.206

Do zobaczenia podczas kolejnych targów!
Zapraszamy także do naszej krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą