fbpx

28 listopada 2016 Fast Textile 2016 – Podsumowanie Targów Tekstylnych

W dniach 17-19.11.2016 odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, po raz pierwszy w podwarszawskim centrum targowo-konferencyjnym Ptak Warsaw Expo.
Fast Textile 2016 to 350 firm z 27 krajów, w tym producenci, dystrybutorzy i importerzy tkanin, dzianin, maszyn i dodatków.

Organizatorom i wystawcom udało się ściągnąć aż 24 000 zainteresowanych odwiedzających związanych z różnymi sektorami przemysłu tekstylnego, a także uczniów i studentów. Oprócz wielu producentów i projektantów, którzy zjawili się na wydarzeniu, wymienić warto tych najbardziej cenionych z polskiego świata mody – Maciej Zień na targach szukał materiałów do swojej najnowszej kolekcji.

Codziennie o godzinie 11:00 w dedykowanej salce szkoleniowej specjaliści z Allcomp Polska prezentowali: „Podstawy przygotowania produkcji w oprogramowaniu CAD/CAM Optitex”. Oprócz tego, o 13:00 i 15:00, miały miejsce pokazy obsługi maszyny na stoisku głównym. Pokazy „10 prostych kroków obsługi cuttera Unicut” gromadziły niejednokrotnie nawet 100 zainteresowanych osób.


Szkolenie Optitex

Interesujące dla uczestników okazało się także Forum Tekstylne. W ramach tych spotkań specjaliści z różnych branż prowadzili seminaria, warsztaty i szkolenia z szerokiego zakresu tematów. Swoją prezentację przedstawił również Grzegorz Żupa z Allcomp Polska „Automatyczna krojownia w firmie odzieżowej – czy to jest proste i jak bardzo się opłaca?”, która zgromadziła ponad 50 osób.

iNagroda dla Allcomp Polska

Podczas targów wręczono nagrody dla najlepszych wystawców. Diamenty Fast Textile są wyróżnieniem za najlepszą jakość i najbardziej innowacyjne produkty oraz pomysły. Laureatami tegorocznej edycji zostali:

  • Innowacyjne Rozwiązanie Roku 2016: KUKA
  • Produkt Roku 2016: ALUBEST
  • Nowość Roku 2016: WIMAR TECH
  • Najlepszy Zagraniczny Wystawca 2016: MERIDYEN (Turcja)
  • Kreator Trendów 2016: AZJA I KOSMOS, MARIA DĄBROWSKA

I co dla nas jest ogromnym wyróżnieniem:

  • Najlepszy Polski Wystawca: ALLCOMP

MODA OD PODSZEWKI: I DZIEŃ TARGÓW TEKSTYLNYCH FAST TEXTILE


http://fasttextile.com/o-targach/aktualnosci/item/450-fast-textile-targi-szyte-na-miare

Na targach promowaliśmy także naszą najnowszą ofertę – 5 lat gwarancji. Kupując do końca grudnia 2016 roku maszynę UNICUT do wielowarstwowego rozkroju tkanin, otrzymujesz tylko teraz 5 LAT GWARANCJI zamiast standardowych 2 lat. Promocja obejmuje wszystkie modele cutterów UNICUT. Dodatkowo w pierwszym roku gwarancji nie ponosisz kosztów związanych z przeglądami oraz wykorzystanymi podczas przeglądów podzespołami.

Czytaj więcej na: www.cuttery.pl
W razie dodatkowych pytań, czy zainteresowania naszymi rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu:
info@allcomp.pl
+48 602 368 548
+48 32 35 38 401 wew.206
Do zobaczenia podczas kolejnych targów!

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą