fbpx

28 kwietnia 2016 Diamenty Forbesa 2016 rozdane

Miło nam poinformować, że firma Allcomp Polska znalazła się w gronie tegorocznych laureatów nagrody miesięcznika Forbes – Diamentów Forbesa 2016. Gala rozdania nagród dla firm – laureatów w województwie śląskim, odbyła się w czwartek, 21 kwietnia 2016 roku. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z rozdania nagród.

Diamenty Forbesa zostały rozdane już po raz dziewiąty. Nagroda jest przyznawana najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Aby trafić do grona nagrodzonych, firma musi zostać oceniona jako przedsiębiorstwo z pozytywnym ratingiem wiarygodności. Na algorytm wyłaniania zwycięzców składa się m.in. przeciętny roczny wzrost wartości (który musi być na poziomie co najmniej 15 proc), ocena rentowności przedsiębiorstwa (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), wysoka płynność bieżącą, nie zaleganie z płatnościami, dodatni wynik finansowy i wiele innych.
W województwie śląskim zostało przyznanych 95 nagród.

Galę wręczenia Diamentów Forbesa prowadził Roman Młodkowski, Dyrektor Zarządzający Segmentu Biznes i Finanse w Grupie Onet – Ringier Axel Springer Polska. Wydarzenie odbyło się w Katowicach w hotelu Monopol.

Ze strony firmy Allcomp Polska nagrodę odebrał Łukasz Zając, Prokurent oraz Specjalista ds. technologii cięcia w firmie Allcomp Polska, który tak komentował czwartkowe wydarzenia – „Jesteśmy tutaj dzięki naszym klientom, którym bardzo serdecznie dziękuję za zaufanie.”

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą