fbpx

23 marca 2017 Czas na ProMaTap!

Przed nami już 11 edycja konferencji wystawienniczo-seminaryjnej ProMaTap pod hasłem "Jak projektować, Jak wytwarzać, Jak sprzedawać". PROMATAP 2017 już 30 – 31.03.2017 w Hali Expo Łódź.

Promatap

Przed nami już 11. edycja konferencji o charakterze wystawienniczo-seminaryjnym ProMaTap. To kolejna świetna okazja do spotkań w gronie profesjonalistów, producentów, dostawców, producentów rozwiązań dla firm meblowych. W tym roku w dniach 30-31.03. zaprezentują się dostawcy maszyn, narzędzi, akcesoriów, materiałów, surowców dla producentów, którzy produkują meble tapicerowane, materace, czy tapicerkę samochodową.

Program konferencji przewiduje wiele ciekawych atrakcji. Oprócz możliwości odwiedzenia stanowisk wystawców, odbycia wielu interesujących rozmów, będzie także szansa na spotkania i wysłuchanie wystąpień gości specjalnych. W tym roku będą nimi m.in. Piotr Tymochowicz, znany w Polsce i na świecie trener, projektanci Henryk Stawicki, czy Krystian Kowalski. Bogaty program prezentacji wypełnia całe wydarzenie. Szczególnie zapraszamy w pierwszy dzień – czwartek 30.03. O godzinie 13:00 Pan Andrzej Zając, prezes Allcomp Polska, wygłosi prezentację na temat: ,,Automatyczna krojownia, dlaczego opłaca się w branży meblowej?”.

Allcomp Polska podczas ProMaTap będzie prezentować rozwiązania technologiczne Unicut i softwarowe Optitex dedykowane producentom mebli tapicerowanych. Między innymi zaprezentujemy system do zarządzania produkcją na krojowni tekstylnej UNIMANAGER. Unimanager to narzędzie, które pozwala na zarządzenie zleceniami na krojowni, monitorowanie na bieżąco procesów, czy generowanie raportu z pracy krojowni.

Zobacz nasz specjalny FILM – Zaproszenie:

Warto już dziś umówić się na indywidualny pokaz rozwiązań do rozkroju materiałów oraz programu Unimanager +48 882 035 915

PRZYJDŹ I ZOBACZ
PO PROSTU PROSTY PROCES!

ZAPRASZAMY NA STOISKO FIRMY ALLCOMP POLSKA

TARGI PROMATAP
30 – 31.03.2017

HALA EXPO ŁÓDŹ UL. POLITECHNIKI 4

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą