AUTOMATYZACJA KROJOWNI TO ŚREDNIO OD 4 DO 12 PROCENT OSZCZĘDNOŚCI

Z naszych obserwacji, pracy z rynkiem i Partnerami jasno wynika, że automatyzacja to już nic nowego. Większość producentów wie obecnie, że muszą automatyzować swoje zakłady, żeby być konkurencyjnymi na rynku. Ale oprócz samej automatyzacji zauważamy coraz częściej potrzebę integracji maszyn i urządzeń. Czyli nie traktowanie maszyn jako niezależnych jednostek, ale zmierzanie w kierunku ścisłego łączenia ich pracy po to, aby mogły wymieniać się informacjami, żeby w lepszy sposób optymalizować produkcję. Kolejną rzeczą jest problem, który występuje od dawna, a obecnie tylko się intensyfikuje, a więc pozyskanie ludzi do pracy. I nie mówię tylko o fachowcach wyższego szczebla, ale także (a może przede wszystkim) krojczych, szwaczkach i innych pracownikach szeregowych. Ten problem znacząco się pogłębia. Coraz częściej mamy do czynienia również z krótkimi terminami realizacji i wyśrubowanymi do granic możliwości normami jakościowymi
Grzegorz Żupa, doradca ds technologii cięcia

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

lub czytaj dalej aby dowiedzieć się z jakimi problemami w Twojej branży mierzymy się na codzień.

Czy wiesz że?

  • Procent firm w Polsce borykających się z problemami kadrowymi: 45%.
  • Grupa zawodowa z największym niedoborem specjalistów: Wykwalifikowany pracownik fizyczny
Zamknij

Problemy kadrowe

Wykwalifikowani, doświadczeni i lojalni pracownicy to skarb każdej firmy. W dzisiejszych czasach, poprzez globalną sytuację społeczno-ekonomiczną, znalezienie dobrych fachowców stanowi jedno z największych wyzwań, przed jakimi staje branża.

Chcesz wiedzieć więcej?

Bezproblemowe wdrożenie

Nasze maszyny są zaprojektowane z myślą aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna i prosta. U każdego nowego klienta przeprowadzamy kompleksowe wdrożenie połączone ze szkoleniami pracowników z obsługi cuttera.

Wiemy z doświadczenia, że proces automatyzacji krojowni może na początku wydawać się skomplikowany i trudny. Staramy się zawsze aby wdrożenie odbyło się szybko i sprawnie jednocześnie unikając przestojów na produkcji.

Czy wiesz, że?

Opór wobec zmiany jest tak często spotykaną i naturalną reakcją pracownika, że doczekał się własnej definicji w procesach zarządzania zmianą. Wikipedia

Zamknij

Strach przed technologią

W dobie powszechnej komputeryzacji, w dalszym ciągu miejscami funkcjonuje obawa przed wdrożeniem nowoczesnej technologii w firmie. Pojawienie się na krojowni urządzeń do automatycznego rozkroju to ewidentny przeskok technologiczny Twojej firmy, którego nie musisz się bać. Maszyny serii Unicut są tak intuicyjne w obsłudze, jak tylko jest to możliwe. Wszystko po to, żeby proces wdrażania i szkolenia pracownika był jak najmniej uciążliwy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy wiesz, że?

  • Średnia oszczędność czasu jaką można uzyskać wdrażając technologie UNICUT: 60%
Zamknij

Zwiększenie wydajności

Zwiększenie wydajności automatycznej krojowni powinno być jednym z głównych priorytetów każdego przedsiębiorstwa zajmującego się rozkrojem. Nasze najnowsze maszyny z serii Prime dzięki zwiększeniu szybkości oraz zastosowaniu cięcia w locie pozwalają na oszczędności czasu aż do 60%.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz jak nasza technologia zwiększyła wydajność produkcji w firmie Kinga

Nasze rozwiązania z powodzeniem zostały zaimplementowane u wielu klientów. Sprawdź nasze referencje i przekonaj się, że jesteśmy solidnym i stabilnym partnerem biznesowym.

Nasi klienci o nas

„Przede wszystkim zaważył serwis, dostępność i szybkie reagowanie na usterki – to jest dla nas bardzo ważne. Wśród wielu światowych ofert zwyciężyła firma Allcomp z Polski.”

Kinga Lesisz, prezes Kinga sp. z o.o.

"Obecnie młodzież nie czuje chęci realizowania się w zawodzie szwaczki lub krojczego. Dzięki nowoczesnej technologii praca ta jest lżejsza co sprawia, że staje się łatwiejsza i bardziej przystępna."

Rino Simania, prezes Guest Company sp. z o.o.