fbpx

22 grudnia 2017 Allcomp. Bliżej niż myślisz…nie tylko na Święta.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018 życzy Allcomp Polska, producent automatycznych cutterów i rozwiązań dla nowoczesnych krojowni.

Allcomp, polski producent wyposażenia krojowni w tym automatycznych cutterów do rozkroju materiałów już 4 rok z rzędu przygotował niestandardowe świąteczne życzenia. Zerknijcie sami na specjalnie przygotowaną w tym celu stronę i film.

Świąteczny film

Temat automatycznej, nowoczesnej krojowni może być ujęty nie tylko w standardowy sposób i prezentowany jako reklama i produkt, którym chcemy zachęcić Klienta. Może być także tłem do przedstawienia zupełnie innych sytuacji. Czasami nawet bardzo abstrakcyjnych. I tak w ubiegłych latach showroom, na którym mieści się pokazowa krojownia tekstylna, był już kilkukrotnie planem filmowym.

Umieszczone w nim rozwiązania do optymalizacji pracy, w tym automatyczny cutter, czy lagowarka, przygotowywały i » wycinały w materiale życzenia świąteczne, ratowały święta, czy nawet » pomagały Świętemu Mikołajowi. Raz, w » odsłonie animowanej automatyczna krojownia z pomocą operatora sprawiła wszystkim wymarzone prezenty.

W tym roku, producent rozwiązań Unicut do automatyzacji krojowni pokazał coś zupełnie innego. Z hasłem „Allcomp, bliżej niż myślisz…” niesiemy konkretne przesłanie. W świecie, w którym otacza nas tyle produktów, do których wykonania wykorzystuje się tekstylia, nawet nie zdajemy sobie często sprawy z tego, jak blisko technologii jesteśmy. A właściwie jak bliska nam jest technologia rozkroju tkanin. W końcu kryje się za naszymi ubraniami, meblami, zabawkami, wyposażeniem domu, nie mówiąc już o samochodach. DDo produkcji wszystkich tych rzeczy nowoczesne zakłady wykorzystują wiele technologii przyspieszających i optymalizujących produkcję jak i zmniejszających ilość odpadów. A wszystko to idzie w parze z wysoką wydajnością, precyzją i powtarzalnością. Nie bez znaczenia jest też fakt, że korzystanie technologii do r ozkroju tekstyliów na nowoczesnej krojowni najzwyczajniej oszczędzają czas …i dają Ci go więcej po to, byś mogła/mógł spędzić go z Twoimi bliskimi. I tego właśnie życzymy Ci na te święta i w nowym roku.

Zobacz nasze życzenia świąteczne z ubiegłych lat.

Jak wyglądała nasza świąteczna historia w 2016r.?

Zobacz co zrobiliśmy Mikołajowi w 2015r.?

Jak wyglądał Allcomp w świątecznej odsłonie w 2014r.

I jeszcze raz.
POLSKI PRODUCENT MASZYN DO ROZKROJU TEKSTYLIÓW ŻYCZY
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2018 Roku.
Zespół Allcomp Polska
https://allcomp.pl/swieta2017/

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą