fbpx

11 stycznia 2019 Wywiad z prezesem Allcomp Polska, Andrzejem Zającem, już dostępny na łamach Pulsu Biznesu!

Już dziś na łamach Pulsu Biznesu możecie przeczytać wywiad z Andrzejem Zającem, prezesem i właścicielem firmy Allcomp Polska, będącej liderem na polskim rynku dostawców linii do rozkroju tkanin.

Lider na Polskim rynku dostawców technologii do rozkroju tkanin

Allcomp Polska, to jedyny polski producent katerów (cutterów), czyli urządzeń służących do automatycznego, wielowarstwowego rozkroju tkanin. Dostarczając krajowym odbiorcom aż kilkadziesiąt linii do rozkroju tkanin rocznie, Allcomp wypracował sobie 1. pozycję w kraju z szacunkowo 40-procentowym udziałem w rynku.

Na podbój świata

Początki firmy Allcomp opierały się głównie na współpracy z rodzimymi przedstawicielami branży meblowej. Allcomp Polska, nie ogranicza się jednak tylko do rodzimego rynku branży meblowej. Z rozwiązań firmy Allcomp Polska korzystają także przedstawiciele innych branż jak np. branże odzieżowe, bieliźniarskie czy automotive, funkcjonujący zarówno na rynku krajowym, jak i poza jego granicami. Dzięki temu nasze automatyczne krojownie i rozwiązania można znaleźć u dostawców i podwykonawców dla takich światowych marek jak IKEA, Opel, Renault, Mercedes i Porsche.

Więcej o naszych klientach i partnerach przeczytasz tu.

Tendencje wzrostowe i utrzymanie pozycji na rynku

W ciągu ostatnich 3 lat firma zwiększała swoje przychody średnio aż o 25% rocznie. Jakie są plany spółki oraz jej recepta na utrzymanie długofalowego wzrostu?

O tym przeczytacie w Pulsie Biznesu!

Wyposażenie krojowni i rozwiązania

Więcej informacji o naszych rozwiązaniach znajdziesz klikając w poniższe linki:

  • Cuttery (katery) – czyli urządzenia służące do automatycznego rozkroju materiałów tekstylnych.
  • Stoły krojcze – czyli urządzenia służące do rozkładania i transportu materiałów w krojowni.
  • Lagowarki – czyli urządzenia służące do automatycznego układania materiału przed wykrojem.
  • Odwijarki
  • Układy kroju
  • Plotery – czyli komputerowe urządzenia peryferyjne, które pozwalają na wycinanie, wypalanie i grawerowanie na płaskich powierzchniach.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą