fbpx

18 lutego 2016 Allcomp Polska zdobywcą Gazeli Biznesu 2015

Zestawienie nagrodzonych Gazelą Biznesu małych i średnich firm działających w Polsce może być ciekawą lekturą dla osób prowadzących biznes, kontrahentów i partnerów. Jest także swoistym barometrem rozwoju polskiej gospodarki. "Gazele Biznesu" to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Organizatorem 16 edycji rankingu jest prestiżowe czasopismo Puls Biznesu.

Weryfikacją danych finansowych zgłaszanych przez przedsiębiorstwa zajmuje się „wywiadownia gospodarcza” – firma Coface. Za każdym razem badane są wyniki firm z trzech ostatnich lat, zatem tegoroczna edycja Gazel Biznesu 2015, dotyczy lat 2012 do 2014. Nagradzane są te podmioty, które odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i zysk w ubiegłym roku. O tym, jakie miejsce na liście ratingowej zajmuje dana firma, decyduje wyrażony w procentach przyrost osiągniętych obrotów.

Jednocześnie w rankingu nie mogą się znaleźć te podmioty, które w badanym okresie miały ujemną wartość kapitału własnego. Takie podsumowanie jest ciekawe, nie tylko dla czytelników magazynu PULS BIZNESU, ale także dla wszystkich przedsiębiorców. Jest to swoistego rodzaju świadectwo tego, że to, co robią, ich ciężka praca, transparentność firmy, ciągły rozwój i wzrost firmy są zauważane. Tego typu rankingi są tym bardziej godne uwagi, że nie można wykupić w nich miejsca, a ocena jest obiektywna. Są to spektakularne wyniki, które pokazują jak silna jest tendencja wzrostowa firm działających w Polsce.
Firma Allcomp Polska po raz pierwszy dołączyła do grona „Gazel Biznesu”. Z tym większą radością pragniemy podzielić się tą informacją. Wyróżnienie odebrał Prezes firmy – Pan Andrzej Zając, na gali Gazel Biznesu 2015, która odbyła się 28.01.2016 w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali.

zostaw swoje dane

a my skontaktujemy się z Tobą