Wizyta gwiazd i gości specjalnych w Mieście Mody PTAK w Rzgowie pod Łodzią uświetni już 6 edycję spotkania. Będzie to jedno z największych wydarzeń w branży odzieżowej nie tylko w Polsce, ale prawdopodobnie także w Europie. Inauguracja nowego sezonu, premierowe pokazy, nowe kolekcje, nowinki zostaną zaprezentowane w dniach 15-17 września. To będzie niebywałe święto dla fanów mody, producentów, sprzedawców, wszystkich podążających za nowymi trendami. Podczas spotkania organizatorzy zaplanowali ponad 30 pokazów mody. W jednym miejscu będzie można zobaczyć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań.

Rozwiązania dedykowane dla producentów odzieży.

Ważnym i ciekawym punktem wydarzenia będzie specjalna premiera rozwiązań technologicznych dedykowanych producentom odzieży. Allcomp Polska, polski producent wysposażenia krojowni, zaprezentuje po raz pierwszy linię produkcyjną do rozkroju tkanin odzieżowych. Cutter Unicut Fashion został przygotowany przez specjalistów, we współpracy z producentami odzieży. Maszyna jest szczególnie polecana wszystkim zakładom produkującym odzież.

Szybkość, dokładność i precyzja cięcia na Twojej krojowni.

Pokazy rozkroju odbywać się będą w Ptak Fashion City w Rzgowie, w Hali G na stoisku 293 w specjalnym showroomie. Prezentacje dla producentów odzieży będzie można zobaczyć nie tylko w dniach 15-17 września, ale aż do 2’go października. Linia produkcyjna, wraz z Unicut Fashion, będzie dostępna codziennie gwarantując możliwość przetestowania jej możliwości. Urządzenie pozwala na znaczne przyspieszenie pracy dzięki m.in. dedykowanym dla branży odzieżowej setom parametrów, które pozwalają na łatwiejszy i szybszy dobór odpowiednich ustawień rozkroju. Praca na automatycznej krojowni stała się jeszcze prostsza.

Promocja

Tylko teraz i tylko do 18.11.2017 możemy zaproponować nasze najnowsze rozwiązanie w specjalnej, promocyjnej cenie, a także ze specjalnym pakietem. Przy zakupie cuttera Unicut Fashion oferujemy 2 lata bez kosztów.

Co to dokładnie dla Ciebie znaczy?
W cenie maszyny dostarczamy ostrzałki, noże, przeglądy, transport, moduł raportowy i wiele innych… Do tego wybrane moduły systemu do przygotowania produkcji Efi Optitex nawet za pół ceny.

Umów się już dziś na najbardziej dogodny dla Ciebie termin w dniach 15 września do 2 października i zarezerwuj tylko dla siebie czas naszego doradcy i maszyny do rozkroju materiałów Unicut Fashion.
Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem możliwości produkcyjnych automatycznej krojowni Unicut Fashion, i osobiście pragniecie sprawdzić jakość i precyzję wykrojów na cutterze do tkanin odzieżowych, zachęcamy do umówienia się na indywidualne testy, które polecamy przeprowadzić na własnych tkaninach.

Dokonaj wstępnej rezerwacji

Umów się na testy w terminie 15.09 - 02.10

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail